• سه شنبه ٠٨ اسفند ١٤٠٢
  • En

آرم فرهنگستان هنر
اخبار > همایش ملی هنر و توسعه پاییز امسال برگزار می‌شود


همایش ملی هنر و توسعه پاییز امسال برگزار می‌شود

 

دبیرخانه همایش ملی «هنر و توسعه» از برگزاری این همایش در پاییز 1402 خبر داد.

به گزارش روابط‌عمومی فرهنگستان هنر، نخستین همایش ملی «هنر و توسعه» به‌منظور شناسایی ظرفیت‌های بالقوه و راه‌های تبدیل آنها به ظرفیت‌های بالفعل در راستای نقش‌آفرینی هنر در برنامه‌های توسعه برگزار می‌شود.

«نظریه‌های توسعه هنر»، «نقش هنر در برنامه‌های توسعه»، «ابزارهای اِعمال سیاست‌گذاری در حوزه توسعه هنر»، «عوامل توسعه و یا عدم توسعه در شاخه‌های مختلف هنری»، «معرفی مطالعات صورت‌گرفته در مورد توسعه هنر در ایران»، «بررسی برنامه‌های توسعه هنر در کشورهای مختلف»، «ویژگی‌های متمایزکننده (بومی) توسعه هنر در ایران» از جمله محورهای مطالعاتی این همایش به‌شمار می‌روند.

علاقه‌مندان می‌توانند چکیده ‌مقالات خود را، حداکثر تا 31 اردیبهشت 1402، به رایانامه همایش، به نشانی https://artdevelopment.honar.ac.ir/، و یا به‌صورت پستی به دبیرخانه همایش، به نشانی تهران، خیابان ولیعصر، پایین‌تر از خیابان طالقانی، شماره ۱۵۵۲، فرهنگستان هنر، شناسه پستی ۱۴۱۶۹۵۳۶۱۳، ارسال کنند.

شایان ذکر است دبیری علمی این همایش را میثم موسایی، استاد دانشگاه تهران، بر عهده دارد. علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر، می‌توانند با شماره تلفن‌های 5-66954200 (داخلی 1130 و 1148) تماس بگیرند.

دبیرخانه این همایش مهلت ارسال اصل مقالات را پایان مرداد 1402 و زمان برگزاری آن در فرهنگستان هنر را آبان 1402 اعلام کرده است.

 

 
 
 

زمان انتشار: دوشنبه ٢٨ فروردين ١٤٠٢ - ١٢:٥٢ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
اخبار
;