• سه شنبه ٠٨ اسفند ١٤٠٢
  • En

آرم فرهنگستان هنر
اخبار > مهلت ارسال چکیده مقالات همایش «هنر و توسعه» تمدید شد


مهلت ارسال چکیده مقالات همایش «هنر و توسعه» تمدید شد

 

دبیرخانه همایش «هنر و توسعه» مهلت دریافت چکیده مقالات را تا پایان اسفند 1401 تمدید کرد.

دبیرخانه همایش «هنر و توسعه» مهلت دریافت چکیده مقالات را تا پایان اسفند 1401 تمدید کرد.

به گزارش روابط‌عمومی فرهنگستان هنر، دبیرخانه همایش «هنر و توسعه» اعلام کرد دریافت چکیده مقالات تا پایان اسفند 1401 برای پژوهشگران و دانشجویان تمدید شده است.

این همایش که دبیری علمی آن را میثم موسایی، استاد تمام دانشگاه تهران برعهده دارد، به‌منظور شناسایی ظرفیت‌های بالقوه هنر در زیرشاخه‌های مختلف آن و راه‌های تبدیل آنها به ظرفیت‌های بالفعل، در راستای نقش‌آفرینی هنر در برنامه‌‌های توسعه اقتصادی و اجتماعی و...، برگزار می‌شود.

پژوهشگران، هنرمندان، محققان و اهل قلم می‌توانند یافته‌های پژوهشی خود را حول محورهای مطالعاتی همچون «نظریه‌های توسعه هنر»، «نقش هنر در برنامه‌های توسعه»، «ابزارهای اِعمال سیاست‌گذاری در حوزه توسعه هنر»، «عوامل توسعه و یا عدم توسعه در شاخه‌های مختلف هنری»، «معرفی مطالعات صورت‌گرفته در مورد توسعه هنر در ایران»، «بررسی برنامه‌های توسعه هنر در کشورهای مختلف»، «ویژگی‌های متمایزکننده (بومی) توسعه هنر در ایران» به دبیرخانه علمی این همایش ارسال کنند.

مهلت ارسال چکیده ‌مقالات، حداکثر تا پایان اسفند 1401، است که پژوهشگران می‌توانند به نشانی رایانه art.development@honar.ac.ir یا به‌صورت پستی به دبیرخانه همایش، به نشانی تهران، خیابان ولیعصر، پایین‌تر از خیابان طالقانی، شماره ۱۵۵۲، فرهنگستان هنر، شناسه پستی ۱۴۱۶۹۵۳۶۱۳، ارسال کرده یا برای دریافت اطلاعات بیشتر، با شماره تلفن‌های 5-66954200 (داخلی 1130 و 1148) تماس بگیرند.

ناگفته نماند همایش «هنر و توسعه» پیش از این، در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC)، با هدف رتبه‌بندی این همایش، به ثبت رسید و امکانی برای پژوهشگران ایجاد شد تا مقالات ارائه‌شده در این همایش‌ و نمایه‌شده در ISC دارای امتیاز پژوهشی و نمره پایان‌نامه باشند.

این همایش بهار 1402 در فرهنگستان هنر برگزار خواهد شد.

 

 
 
 

زمان انتشار: شنبه ٦ اسفند ١٤٠١ - ١٢:٥٣ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
اخبار
;