تازه های خبری
آخرین گزارش ها
اخبار
اخبار موسسات و زیرمجموعه ها
اخبار > كارتونيست هاي 50 كشور جهان در موزه فلسطين


كارتونيست هاي 50 كشور جهان در موزه فلسطين

 

نمايش آثار كارتونيست هاي 50 كشور جهان در موزه هنرهاي معاصر فلسطين آغاز شد.

نمايش آثار كارتونيست هاي 50 كشور جهان در موزه هنرهاي معاصر فلسطين آغاز شد.

به گزارش روابط عمومي فرهنگستان هنر، عصر روز دوشنبه نمايشگاه منتخبي از آثار مسابقه بین المللی «کارتون و کاریکاتور غزه» در موزه هنرهاي معاصر فلسطين با حضور هنرمندان و علاقه مندان افتتاح شد.
مسعود شجاعی طباطبایی دبیر اين مسابقه در خصوص روند برگزاري اين مسابقه گفت: بعد از جنگ 55 روزه غزه موسسه روايت فتح با انتشار فراخواني از كارتونيست هاي سراسر دنيا دعوت كرد تا با زبان تصويري گويا و سريع خود به نمايش قسمتي از اين فاجعه انساني بنشينند.
دراين مسابقه ۴۴۰ هنرمند از ۴۹ کشور جهان با ارسال۱۱۰۰ اثر شرکت كردند كه منتخب آثار برگزيده در موزه هنرهاي معاصر فلسطين به نمايش درآمد.
همچنين آثار مسابقه بين المللي «كارتون و كاريكاتور غزه» در سایت خانه‌کاریکاتور ایران و سایت جشنواره «هنر مقاومت» نيز به نمايش مجازي در آمده اند تا مخاطبان و علاقه مندان بيشتري در دنيا فرصت بازديد از آن و آشنايي بيشتر با ابعاد اين فاجعه انساني را داشته باشند.
نمايشگاه «كارتون و كاريكاتور غزه» با همكاري موزه هنرهاي معاصر فلسطين وابسته به فرهنگستان هنر و انجمن هنرهاي تجسمي انقلاب و دفاع مقدس تا 8 آذر ماه در موزه ‌هنرهاي معاصر فلسطين ادامه دارد.
علاقه‌مندان مي‌‌توانند براي بازديد از اين نمايشگاه به نشاني ميدان فلسطين، خيابان برادران شهيد مظفر، تقاطع بزرگمهر، شماره 74، موزه هنرهاي معاصر فلسطين مراجعه كنند.
اين نمايشگاه همه روزه از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 تا 17 و پنجشنبه‌ها از ساعت 10 تا 15 پذيراي ديدار بازديدکنندگان است.

 
 
 

زمان انتشار: سه شنبه ٢٠ آبان ١٣٩٣ - ١٢:٣٩ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
کلیه حقوق متعلق به این پورتال برای فرهنگستان هنر محفوظ است.