تازه های خبری
آخرین گزارش ها
اخبار
اخبار موسسات و زیرمجموعه ها
اخبار > فرهنگستان هنر به گرافيك ايران جايزه داد


فرهنگستان هنر به گرافيك ايران جايزه داد

 

طي مراسم ويژهاي در مــوزه هنرهاي معاصــر تهران، فرهنگستان هنر برگزيدگان نهمين دوسالانه گرافيك معاصــر را معرفي و لوح تشويق به آنان اهدا كرد.

طي مراسم ويژهاي در مــوزه هنرهاي معاصــر تهران، فرهنگستان هنر برگزيدگان نهمين دوسالانه گرافيك معاصــر را معرفي و لوح تشويق به آنان اهدا كرد.

به گزارش روابط عمومی فرهنگستان هنر، فرهنگستان هنر طي مراسمي در موزه هنرهاي معاصر تهران، نفرات برتر نهمين دوسالانه گرافيك معاصر و پوستر تهران را معرفي و لوح تشويق به آنان اهداءكرد. در بيانيه فرهنگستان هنر، تشويق و حمايت از هنرمندان و ترويج آثار منطبق با كيفيت اصيل هنري بر اساس نوآوري، خلاقيت و بيان فردي به عنوان معيارهاي گزينش و معرفي هنرمندان برگزيده اعلام شده است.

اين لوح‌ها در 8 بخش به هنرمندان تعلق گرفته است. در بخش بسته‌ بندي آقاي عباس معماريان و مهين يوسفيان، در بخش آگهي مطبوعاتي ايران دخت قاضي نژاد، در بخش صفحه آرايي آقاي مهران زماني، در بخش طراحي جلد كتاب آقاي بيژن صيفوري، در بخش آگهي شهري آقاي پوريا عرياني، در بخش پوستر جنبي خانم نسرين شهباز زاده و در بخش پوستر بين الملل آقاي وحيد عرفانيان لوح تشويق فرهنگستان هنر جمهوري اسلامي را دريافت كردند.

گفتني است نهمين دوسالانه گرافيك معاصر ايران همزمان با نهمين بينال جهاني پوستر تهران هم اكنون در گالري هاي موسسه فرهنگي هنري صبا در حال برگزاري است.

 
 
 

زمان انتشار: يکشنبه ٣ تير ١٣٨٦ - ١٤:٢٠ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
کلیه حقوق متعلق به این پورتال برای فرهنگستان هنر محفوظ است.