تازه های خبری
آخرین گزارش ها
اخبار
اخبار موسسات و زیرمجموعه ها
اخبار > گروهي از دانشجويان معماري از فرهنگستان هنر بازديد كردند


گروهي از دانشجويان معماري از فرهنگستان هنر بازديد كردند

 

جمعي از دانشجويان معماري دانشگاه آزاد اسلامي واحد زنجان از ساختمان مركزي فرهنگستان هنر بازديد كردند .


جمعي از دانشجويان معماري دانشگاه آزاد اسلامي واحد زنجان از ساختمان مركزي فرهنگستان هنر بازديد كردند .

به گزارش روابط عمومي فرهنگستان هنر؛ هيئتي از دانشجويان رشته معماري اين دانشگاه از ساختمان مركزي و زير مجموعه هاي فرهنگستان هنر بازديد كردند و شيوه معماري آن را مورد بررسي قرار دادند. ساختمان مرکزی فرهنگستان هنر که مجموعه‌ای چند منظوره با امکانات متعدد شامل سالن‌های آمفی‌تئاتر، تالار اجتماعات، همایش‌ها و نشست‌ها، کتابخانه، نمایشگاه و فروشگاه دائمی کتب فرهنگستان هنر است كه در زمره معماري معاصر ايران به شمار مي آيد.

وجوه معماری سنتی و فضاهاي تمثيلي و سمبوليك در معماری امروزی فضاهای شهری، آرایه‌های اصیل و سنتی و نماسازی‌های چشمگیر ایرانی و اشکال تزئینی متعدد، همنشيني آثار هنري با معماري و تركيب نور و رنگ اين ساختمان مورد توجه خاص اين دانشجويان قرار گرفت .

ايشان همچنين از نمازخانه فرهنگستان هنر كه توسط استاد علي اصغر شعرباف از آخرين بازماندگان معماري سنتي ايران ساخته شده ؛بازديد كردند.

اين دانشجويان بعد از بازديد از ساختمان مركزي و زير مجموعه‌هاي فرهنگستان هنر ،از گالري هاي موسسه صبا نيز بازديد كردند و در پايان با حضور در فروشگاه موسسه متن (انتشارات فرهنگستان هنر) برخي آثار مورد نياز خود را با تخفيف ويژه خريداري كردند.

 
 
 

زمان انتشار: شنبه ٢ ارديبهشت ١٣٩١ - ١٣:٠٥ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
کلیه حقوق متعلق به این پورتال برای فرهنگستان هنر محفوظ است.