• دوشنبه ٢٥ تير ١٤٠٣
  • En

آرم فرهنگستان هنر
اخبار > تبریک تلفنی رئیس فرهنگستان هنر به استاد محمود فرشچیان


تبریک تلفنی رئیس فرهنگستان هنر به استاد محمود فرشچیان

 

رئیس فرهنگستان هنر در تماس تلفنی با استاد محمود فرشچیان، عضو پیوسته فرهنگستان هنر، نود و دومین زادروز تولد این هنرمند را تبریک گفت.

 

رئیس فرهنگستان هنر در تماس تلفنی با استاد محمود فرشچیان، عضو پیوسته فرهنگستان هنر، نود و دومین زادروز تولد این هنرمند را تبریک گفت.

 

به گزارش روابط‌عمومی فرهنگستان هنر، بهمن نامورمطلق، رئیس این فرهنگستان با هدف تجلیل از اعضای پیوسته فرهنگستان، همزمان با زادروز تولد استاد محمود فرشچیان، عضو پیوسته فرهنگستان هنر، در تماسی تلفنی سالروز تولد این استاد هنرمند را به وی تبریک گفت و برای او آرزوی عمری بلند همراه با سلامتی کرد.

بهمن نامورمطلق اعضای پیوسته فرهنگستان هنر را گنجینه‌های ارزشمند و تمام‌نشدنی دانست و گفت: فرهنگستان هنر افتخار دارد که استاد محمود فرشچیان، این استاد یگانه نگارگری، عضو پیوسته این فرهنگستان است و از محضر پربرکت او بهره‌مند است.

در این گفت‌وگوی تلفنی، استاد محمود فرشچیان نیز ضمن تشکر از تماس رئیس فرهنگستان هنر، نگرانی خود را از آثار در اختیار بنیاد مستضعفان و همچنین چگونگی ادامه فعالیت دانشگاه آزاد اسلامی واحد هنرهای اسلامی - ایرانی مطرح و در پایان روزهای خوبی را برای فرهنگستان هنر آرزو کرد.

 

 
 
 

زمان انتشار: سه شنبه ٥ بهمن ١٤٠٠ - ١٨:٣٠ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
اخبار
;