• سه شنبه ٢٦ تير ١٤٠٣
  • En

آرم فرهنگستان هنر
اخبار > فراخوان هم‌انديشي «هنر و رسانه‌های ارتباطی در عصر کرونا» منتشر شد


فراخوان هم‌انديشي «هنر و رسانه‌های ارتباطی در عصر کرونا» منتشر شد

 

فرهنگستان هنر جمهوری اسلامی ایران، فراخوان هم‌انديشي «هنر و رسانه‌های ارتباطی در عصر کرونا» را منتشر کرد.

فرهنگستان هنر جمهوری اسلامی ایران، فراخوان هم‌انديشي «هنر و رسانه‌های ارتباطی در عصر کرونا» را منتشر کرد.

به گزارش روابط‌عمومی فرهنگستان هنر، این هم‌اندیشی با هدف بررسی جایگاه رسانه‌های ارتباطی در اوضاع بحرانی همه‌گیری جهانی کرونا، با همکاری گروه تخصصي چندرسانه‌اي و پژوهشکده هنر اين فرهنگستان، در روز 27 اردیبهشت 1400، مصادف با روز جهانی ارتباطات برگزار می‌شود.

نقش رسانه‌های ارتباطی در مراقبت‌های اجتماعی »، «کارکرد شبکه‌های اجتماعی در آموزش‌های عمومی و عالی»، «کارکرد اجتماعی فناوری‌های جدید ارتباطی»، «همه‌گیری کرونا و ظهور انواع هنرهای جدید مبتنی بر فناوری‌ها    چندرسانه‌ای»، «بحران کرونا و بازتعریف روش‌های ارتباط و انتقال مفاهیم و احساسات در فضای مجازی » و «نقش رسانه‌های ارتباطی در مقایسه با ديگر دوره‌های گسترش بيماري‌هاي فراگير جهاني» از محورهای این همایش به شمار می‌رود.


از سوی دبیرخانه این هم‌اندیشی، مهلت ارسال چکیده‌ مقالات تا پایان بهمن 1399 و مهلت ارسال اصل مقالات تا پایان فروردین 1400 اعلام شده است. شرکت‌کنندگان می‌توانند اصل و چکیده مقالات خود را به نشانی پست الکترونیکی multimedia@honar.ac.ir  ارسال نمایند.


علاقه‌مندان برای شرکت در هم‌انديشي «هنر و رسانه‌های ارتباطی در عصر کرونا» می‌توانند، برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره‌های 5- 66954200 داخلی 1124 تماس گرفته و یا به نشانی خیابان ولی‌عصر(عج)، پایین‌تر از چهارراه طالقانی، شماره 1552، دبیرخانه هم‌اندیشی مراجعه نمایند.

برای مشاهده پوستر فراخوان اینجـا کلیک کنید.

 
 
 

زمان انتشار: يکشنبه ٢١ دی ١٣٩٩ - ١٢:٥٨ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
اخبار
;