• سه شنبه ٢٦ تير ١٤٠٣
  • En

آرم فرهنگستان هنر
اخبار > هجدهمین شماره فصلنامه گلستان هنر منتشر شد


هجدهمین شماره فصلنامه گلستان هنر منتشر شد

 

هجدهمین شماره فصلنامه گلستان هنر، ویژه زمستان 1398 را انتشارات فرهنگستان هنر منتشر کرد.

هجدهمین شماره فصلنامه گلستان هنر، ویژه زمستان 1398 را انتشارات فرهنگستان هنر منتشر کرد.

به گزارش روابط‌عمومی فرهنگستان هنر، شماره هجدهم از سال ششم فصلنامه گلستان هنر، ویژه زمستان 1398، با صاحب‌امتیازی فرهنگستان هنر و سردبیری مهدی مکی‌نژاد منتشر شد.

گلستان هنر نخستين فصلنامه تخصصي در زمينه تاريخ هنر و مطالعات تاريخي هنر و معماري حوزه تمدني ايران است. مقالات این نشریه در دو بخش به مباحث نظري تاريخ هنر و مطالعات تاريخي هنرهاي ايراني اختصاص دارد.

«مفهموم زمان در باغ ایرانی» از آریاسپ دادبه؛ «باغ ایرانی در هفت‌اورنگ جامی» از مهدی حسینی؛ «تجلی باغ و گلزار بر پارچه در دوران اسلامی» از زهره روح‌فر؛ «باغ دلگشای یزد» از کتایون مزداپور؛ «خانه‌باغ فریدون سروشیان در کرمان» از پیمان سلیمانی‌روزبهانی؛ «نقش آب در شکل‌گیری منطقه فین و باغ تاریخی آن: از برنامه‌ریزی منطقه‌ای تا طراحی معماری» از حمیدرضا جیحانی و مریم رضایی‌پور؛ «خطاط دوره آشوب: احوال عبدالله طباخ هروی و ارزیابی قرآنی از او در کتابخانه آستان قدس رضوی» از مهدی صحراگرد؛ «صورت‌مجلس هزینه تعمیرات تابلوهای کاخ‌های سلطنتی» از محمدصادق میرزاابوالقاسمی؛ «گنج‌الصنایع مظفریه» از سعید خودداری‌نایینی؛ عناوین مقالاتی است که در این شماره از گلستان هنر منتشر شده است.

علاقه‌مندان برای تهیه این نشریه می‌توانند به نشانی تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به تقاطع خیابان طالقانی، شماره 1550، کتاب‌فروشی فرهنگستان هنر مراجعه کنند.

 

 

 
 
 

زمان انتشار: چهارشنبه ٣ دی ١٣٩٩ - ١٠:٥٦ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
اخبار
;