• سه شنبه ٢٦ تير ١٤٠٣
  • En

آرم فرهنگستان هنر
اخبار > چهارمین شمارة فصلنامه پژوهشنامه فرهنگستان هنر منتشر شد


چهارمین شمارة فصلنامه پژوهشنامه فرهنگستان هنر منتشر شد

 

چهارمین شمارة فصلنامه پژوهشنامه فرهنگستان هنر در حوزه مطالعات میان‌رشته‌ای و نقد هنر، ویژه زمستان 1398 به سردبیری بهمن نامورمطلق منتشر شد.

چهارمین شمارة فصلنامه پژوهشنامه فرهنگستان هنر در حوزه مطالعات میان‌رشته‌ای و نقد هنر، ویژه زمستان 1398 به سردبیری بهمن نامورمطلق منتشر شد.

به گزارش روابط‌عمومی فرهنگستان هنر، چهارمین شماره از دوره دوم فصلنامه علمی‌پژوهشی پژوهشنامه فرهنگستان هنر منتشر شد.

عناوین مقالات منتشر شده در این شماره عبارت‌اند از: سازوکار ضرباهنگ کاوی «زیست محیطی» هنری لفور در بیان سینمایی با نگاهی به دو فیلم «طبیعت بی‌جان» و «باد ما را خواهد برد»؛ طبیعت پیدا و ناپیدا در رمان بزرگراه اثر فرانسوا بن؛ تحلیل مولفه‌ها و مسائل «زیبایی‌شناسی زیست‌محیطی» در آثار کریستو-کلود؛ فلسفه بوم‌فمینیسم و پارادوکس ذات‌گرایی در آفرینش هنری: بازخوانی سه‌گانة فرهنگ/طبیعت/جنسیت در هنرهای تجسمی معاصر؛ سیر تحول اکوبرندینگ: از اکولیبلینگ تا اکودیزاینینگ؛ نقد زیست‌محیطی داستان‌های بیژن نجدی (مطالعة موردی سه داستان).

علاقه‌مندان می‌توانند این فصلنامه را از کتاب‌فروشی فرهنگستان هنر به نشانی خیابان ولیعصر، قبل از تقاطع خیابان طالقانی، پلاک 1550، تهیه کنند یا به سایت تخصصی این نشریه به نشانی اینترنتی http://pazhouheshnameh.ir مراجعه نمایند.

 

 

 
 
 

زمان انتشار: يکشنبه ١٨ آبان ١٣٩٩ - ١٠:٠٧ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
اخبار
;